Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 10.11.2020 18:58:03 

KONÍK DĚTĚM I DOSPĚLÝM PRO RADOST‚ z. s.

KATKA ZAORALOVÁ

Katka je majitelka koní a zároveň skvělá trenérka.Má velké zkušenosti s koňmi.Při každém ježdění nás vždy něco nového naučí.Také nám předává teoretické znalosti týkajicí se koní. Pořádá tábory a výcvikové soboty,na kterých si to děti užívají.Organizuje různé akce,které jsou : Večerní i  Majetínský  běh a další.Snaží se, abychom byli všichni šťastní,jak děti,my, tak i koně.

 

STAŇA ŠMAHLÍK

Staňa nám pomáhá při akcích a ve stáji. Vždy když k nám příjde má dobrou náladu a úsměv na tváři.

 

VERČA ZAORALOVÁ

Verča nám hlavně pomáhá při akcích. Občas za námi  dochází i  do stáje nás   pozdravit. Přijde vždy s dobrou náladou a je s ní sranda.

 

NATKA ZAORALOVÁ

Tím, že Natka studuje a bydlí v Brně, tak za námi dojíždí, když má volno. Když je potřeba tak nám pomůže nebo poradí.

 

DENČA KNITTELOVÁ

 


 

DAN GREGŮREK
 

ANIČKA KARASOVÁ

Ze začátku Anička chodívala na soboty u koní, kde byla poprvé v roce 2011 a v roce 2013 nastoupila do klubu. Začínala  jezdit na Báře a potom na Sandy. Od té doby jezdí na všech koních. Nejvíce si vsak oblíbila Vikiho, se kterým momentálně pracuje nejvíce. I přesto ráda jede na vyjížďku na jakémkoliv jiném koni.

     KRISTÝNKA JAVORKOVÁ

U koní bude Kristýnka už 5 let. Stará se o poníka Markýzu a na ní i jezdí.Poprvé na koni seděla v pěti letech u její tety. Nějakou dobu navštěvovala naše koně na táborech a potom začala chodit do klubu. S Markýzou už se zúčastnila pár závodů. Teď si i občas na Romeovi zajezdí.

 

SÁRA FUKSOVÁ

Sára má ráda koně už od malička, už ve svých 5-ti letech jezdila na koně na chatu. Ke koním do Majetína chodila ze začátku hlavně na soboty a tábory.V říjnu roku 2015 nastoupila do oddílu, začátky se učila na Sandy a později se začala starat a jezdit hlavně na Juráškovi, udělali spolu spoustu pokroků a jsou parťáci dodnes.

 


 

LUCKA KNOPOVÁ

Moje začátky jezdectví začínaly na sobotách v Majetíně. Tam jsem nejčastěji jezdila na Juráškovi a na Lady. V roce 2017 jsem se stala členem JO v Tršicích, kde jsem si rozvíjela své základy na koni.Chodila jsem tam rok a potom jsem v roce 2018 přestoupila do Majetína. V Majetíně jsem jezdila hlavně na Juráškovi a po půl roce jsem si našla koně,který ke me patří. To je Bára. Na ní jezdím až do teď a učíme se nové věci. .

 

LINDA ŠLAJSOVÁ

 

Ke koním chodí Linda už od roku 2017 a naučila se za tu dobu toho hodně.Jezdí hlavně na Sandy,ale nemá problém si zkusit jiného koně,už s ní byla dokonce na svých prvních závodech.Umí ovládat Sandy ve všech chodech bez lonže.Ze stáje je to její nejoblíbenější kůň a bezproblému se o ní postará.O koně se velmi zajímá a se vším pomůže.
 


  KAČKA ZGAŽAROVÁ

Kačka chodí ke koním od roku 2016 a učila se tu své základy. Jezdí převážně na Sandy,ale občas si sedne i na Báru. Na Sandy jezdí bez lonže,ale taky si i na lonži zajezdí.Dělá velké pokroky a o koně se postará. 
 

                                    

   BÁRA KNITTELOVÁ 

Bára je u koní od roku 2016 a za tu dobu se toho hodně naučila. Bez problému ovládá koně v kroku,klusu a na Sandy i ve cvalu. Občas si skočí nějaký ten křížek. Oblíbila si i Kuličku,se kterou běhá na ruce a skáče s ní. začíná pracovat i s velkými koňmi.Je velmi pracovitá a se vším pomůže.
 


SELMA NOVÁKOVÁ

Ke koním v Majetíně Selmu přivedla její sestra. Začínala sobotami u koní. První koník, na kterého si sedla ,byla Sandy. Poté jela na pár táborů a hubertů. Tam ji zaujal jeden majitel koní a jeho kobyla haflinga. Jela se podívat na jeho ranch do Žeravic. Na podzim 2018 tam začala docházet pravidelně a 7.9.2019 přestoupila do JK Majetín.Tady nejčastěji jezdí na Markýze.
 

KAJÁ CHYTILOVÁ
 

 

TERKA KOPALOVÁ

 

TOPlist