DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 30.01.2021 20:49:16 

KONÍK DĚTĚM I DOSPĚLÝM PRO RADOST‚ z. s.

KATKA ZAORALOVÁ

Katka je naše ředitelka :-) (velmi přísná)

 

STAŇA ŠMAHLÍK

Staňa nám pomáhá a pomáhá a pomáhá... Tam, kde je potřeba chlapské síly a dovednosti si vždy ví rady a jsme moc rádi, že ho tady máme. Když přijde do stáje má dobrou náladu a úsměv na tváři. Koníky má moc rád nejvíce Markýzu a dělá s ní často veselé kousky.

 

VERČA ZAORALOVÁ

Často nám peče nějaké dobroty

 

NATÁLIE ZAORALOVÁ

Natálka studuje VŠ v Brně, kde dříve jezdila na koních na školním statku v Žabčicích. Jezdecký klub se postupně přesunul do Brna a v Žabčicích již koníky nemají. Vždy toužila po svém koni a tak se jí v říjnu 2020 sen konečně splnil. Vrátila se zpátky do Majetína a Lestr bydlí momentálně a možná i napořád u nás ve stáji.

 

 

 

 

DENČA KNITTELOVÁ

   Denisa je majitelkou koně Vikinga a maminkou Báry. Denča jezdí na koních snad celý svůj život. Jejím miláčkem byl koník Sonet, který také nějaký čas stál u nás ve stáji..V roce 2019 se stala majitelkou Vikiho, který se stal členem našeho stáda. Tak se stalo, že Denča se stala součástí našeho kolektivu. Přiloží ruku k dílu, pomůže, poradí a je naší velkou oporou. Ráda jezdí na vyjížďky do terénu.

 

Popis není dostupný.

DAN GREGŮREK

Je členem od dubna 2009
 

ANNA KARASOVÁ

Je členem od září 2012

Ze začátku Anička chodívala na soboty u koní, kde byla poprvé v roce 2011. V roce 2012 nastoupila do našeho klubu. Začínala  jezdit na Báře a potom na Sandy. Dnes už jezdí na všech koních. Nejvíce si vsak oblíbila Vikiho, se kterým momentálně pracuje nejvíce. I přesto ráda jede na vyjížďku na jakémkoliv jiném koni.

 

    

KRISTÝNKA JAVORKOVÁ

Je členem od října 2015

 
 
Ke koním jsem se dostala poprvé jako malá u nás v Majetíně. I má teta má stále koně, takže občas i tam jsem si na nějakého sedla a jeli jsme na vyjížďku. Po nějaké době jsem navštěvovala tábory u nás u koní a různé soboty a akce. Do klubu jsem nastoupila asi v roce 2014. V té době jsem hodně jezdila na Sandy a pak jsem přesedla na Markýzu. Zúčastnila jsem se několika závodu a párkrát jsem se umístila s Bárou a i s Markýzou. Nyní mi rodiče pronajímají Romea.
 

 

Poslal(a) Krista, 1. únor v 13:5

 

SÁRA FUKSOVÁ

Je členem od října2015

Sára má ráda koně už od malička, už ve svých 5-ti letech jezdila na koně na chatu. Ke koním do Majetína chodila ze začátku hlavně na soboty a tábory.V říjnu roku 2015 nastoupila do oddílu, začátky se učila na Sandy a později se začala starat a jezdit hlavně na Juráškovi, udělali spolu spoustu pokroků a jsou parťáci dodnes.

 


 

LUCKA KNOPOVÁ

Je členem od února 2018

Moje začátky jezdectví začínaly na sobotách v Majetíně. Tam jsem nejčastěji jezdila na Juráškovi a na Lady. V roce 2017 jsem se stala členem JO v Tršicích, kde jsem si rozvíjela své základy na koni.Chodila jsem tam rok a potom jsem v roce 2018 přestoupila do Majetína. V Majetíně jsem jezdila hlavně na Juráškovi a po půl roce jsem si našla koně,který ke me patří. To je Bára. Na ní jezdím až do teď a učíme se nové věci. .

 

LINDA ŠLAJSOVÁ

Je členem od ledna 2017

 

Linda chodí ke koním od ledna 2017 a naučila se už za tu dobu toho spoustu. Koně miluje a tráví u nich hodně volného času. Než nastoupila do klubu, chodila nejdřív na různé akce, které se u koní pořádaly. Když přišla poprvé, asi ve třech letech, hned měla jasno, že Sandy bude jednou ta pravá. Láska k Sandy roste od té doby, co je Linda členkou klubu, zažily už spolu spoustu zážitků a posouvají se stále vpřed. V roce 2019 si zajely spolu první závody s vodičem.

 


  KAČKA ZGAŽAROVÁ

 

Kačka chodí ke koním od roku 2016 a učila se tady své základy. Zvládá už jezdit na všech našich koních, ale nejvíc jezdí na Sandy.


 

                                    

   BÁRA KNITTELOVÁ 

Bára je u koní od roku 2016 a za tu dobu se toho hodně naučila...
 


SELMA NOVÁKOVÁ

Ke koním v Majetíně Selmu přivedla její sestra. První koník, na kterého si sedla, byla Sandy. Začínala sobotami u koní, po chvíli navštívila naše jezdecké tábory a zanedlouho se byla podívat na pár hubertů. Na podzim 2018 začala pravidelně docházet ke koním v Žeravicích. Jezdila tam ve westernovém sedle na bývalém dostihovém koni plemene Anglický plnokrevník. 31.7.2019 přestoupila do JO Majetín. Tady jezdila na Markýze ale po chvíli pro ni byla už moc malá, tak začala jezdit Juráška, Báru, Vikiho a Lestra. Markýza s Lestrem jsou její nejoblíbenější koníci.


 

 

KÁJA CHYTILOVÁ

Je členem od prosince 2019


 

 

TEREZKA KOPALOVÁ

Je členem od listopadu 2019

 

 

Vlaďka Gregůrková